Rowatské smečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh : Smečka Zabdoss

Goto down

Příběh : Smečka Zabdoss Empty Příběh : Smečka Zabdoss

Příspěvek pro Kuro Thu Jun 22, 2017 10:49 pm

- Mírumilovná smečka, ve které je zakázano vyvolávat konflikty a hádky.
- Zákaz ponižovat vlky nižších postů.
- Zákaz povyšovat se nad vlky vyšších postů.
- Pokud prochází alfy, je povinen každý vlk postu Delta a nižší se mírně uklonit. 
- V případě ohrožení jsou všichni vlci povinni bránit především alfu, vlastním tělem.
- V případě, že je nějaký vlk nemohoucí, má partner (pokud onen vlk nemá partnera, tak vlci postu Delta) povinnost lovit mu a obstarat vše nezbytné k přežití.- Nemocný, nebo nemohoucí vlk, který již nebude smečce ku prospěchu, smí pokojně dožít ve smečce.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Příběh : Smečka Zabdoss Empty Re: Příběh : Smečka Zabdoss

Příspěvek pro Kuro Fri Jun 23, 2017 10:10 am

Ray
ZALOŽENÍ TÁBORA
Procházel jsem svým okolím. Nechtěl jsem zůstat na místě, kde jsme byly ze svými sestrami. Proto jsem se šel projít po území, které jsem určil jen pro sebe a svou smečku Zabdoss. Hledal jsem po okolí a hledal vhodné místo. //Škoda, že nemám magii jako Kuro. Nechal bych si udělat křídla a bylo by to jednodušší.// Povzdychnul jsem si a dál po svých se procházel okolím. „Tady to možná, vypadá dobře.“ Zastavil jsem se na malém prostranství a rozhlížel se. Došel jsem k velkému balvanu za, kterým se rozpínal les. Vlezl jsem do něj a chvíli pochodovat. Zpozorněl jsem, když kousek ode mě se začal rozléhat něčí zvuk a zněl opravdu, že ho to bolí. Šel jsem za tím zvukem a najednou jsem ucítil pach, který patřil Kuro, ale místo Kuro se zjevil medvěd. Řval bolestí a měl jen jedno ucho a na zádech měl díru. //Kurina práce.// Uchechtl jsem se a radši z lesa rychle zamířil pryč, protože jsem si uvědomil, že toto je již území od nejmladší sestry Kuro. Doběhl jsem k horám a úlevně si oddychl, tato strana hory, patří mě. Zde jsem proto, hledal nějakou jeskyni až se poštěstilo. Vešel jsem do ní a rozhlížel se. Byla úplně prázdná. „Od této chvíle, prohlašuji tuto jeskyni, hlavním táborem smečky Zabdoss.“ Prohlásil jsem sám pro sebe a lehl si.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru