Rowatské smečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh : Smečka Moldress

Goto down

Příběh : Smečka Moldress Empty Příběh : Smečka Moldress

Příspěvek pro Kuro Thu Jun 22, 2017 10:20 pm


  • Mohou jít kdekoliv, bez vědomí alfy. Jediné kde musí mít svolení alfy je překročení na území smeček.


  • Před alfou není nutná uklona, při každém procházení. Stačí jednou. Kdo chce projevit svůj názor, musí volit svá slova moudře, kde se nachází slova na urážku alfy, dostane trest a to post Omegy.
     


  • V případě, že je alfa ohrožena, musí každý člen jí začít bránit. 
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Příběh : Smečka Moldress Empty Re: Příběh : Smečka Moldress

Příspěvek pro Kuro Fri Jun 23, 2017 10:37 am

Naomi
Založení tábora
Mě bylo celkem jedno, kde založím hlavní tábor, pro svou smečku. Procházela jsem se územím a rozhlížela jsem se. Viděla jsem volnou jeskyni a tak jsem k ní došla. Myslela jsem si, že je volná. Vešel do něj medvěd, bez ucha a z pořádnou krvavou dírou na zádech. Začichala jsem a ucítila Kuro. „To tě tak zřídila?“ Pověděla jsem smutně a došla k medvědovi a dávala mu najevo, že mu nechci ublížit. Byla jsem si jistá, že tato jeskyně není sídlištěm Kuro, protože by ten medvěd se tu dále nezdržoval. A proč si jsem tak jistá, že to právě medvěd, nezabil Kuro? Kuro má mocnou magii, které se bojí i bratr Ray. Neumřela by jenom tak, proti obyčejnému medvědovi. Došla jsem ke křoví kde jsem nasbírala pár rostlinek a listů. Začala jsem vyrábět nějakou mastičku. Nevěděla jsem jestli, to nějak pomůže, ale pomalu jsem s tím došla k medvědovi a stále mu dávala najevo, že mu nechci ublížit, ale pomoc. Na pohled, šlo vidět, že mě k sobě nepouští k sobě bezvědomí. Napatlala jsem mu tlapkou záda a místo, kde bylo kdysi ouško a medvěd bolestivě mručel. Poté jsem mu tam dala pár velkých listů a zbytkem masti jsem napatlala tak, aby se mu listy neodvlály jenom tak. „Jmenuji tě, mým mazlíkem Remem a tuto jeskyni táborem pro smečku, která se bude jmenovat Moldress.“ Usmála jsem se a přitulila jsem k medvědovi.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru