Rowatské smečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh : Smečka Articuno

Goto down

Příběh : Smečka Articuno Empty Příběh : Smečka Articuno

Příspěvek pro Kuro Thu Jun 22, 2017 10:46 pm

- Není nutné se v přítomnosti alf klanět, postačí, když vlk odvrátí hlavu jako důkaz podřízenosti, dokud alfa nepokyne, aby na něj pohlédl nebo neodejde.
- Alfa, Beta a Gamma mají právo zabít vyhnance, popř. Omegu bez jakéhokoliv vážného důvodu.
- Každý člen se musí chovat podřízeně ke speciální ochraně vůdců.
- Pokud speciální ochrana nemá z nějakého důvodu možnost chránit život alf, je povinností každého vlka, aby ochránil alfy.
- Partnerství není nijak omezeno.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Příběh : Smečka Articuno Empty Re: Příběh : Smečka Articuno

Příspěvek pro Kuro Fri Jun 23, 2017 10:24 am

Evelynn
HLEDÁNÍ MÍSTA NA ZALOŽENÍ TÁBORA
Opustila jsem své sourozence a rozešla se směrem na místo, které bylo určené mě. Bylo mi líto, že teď už Kuro bude odkázána sama na sebe. Mě měla ze sourozenců, nejraději a to já její temnou povahu držela na uzdě. Doufala jsem, že bude v pořádku. Došla jsem k vodopádům a věřila jsem tomu, že za vodopádem bude nějaká jeskyně. Zjistila jsem, ale že jsem trošku dál od něj, než jsem si myslela. //Jak se mám přes ten kaňon asi tak dostat.// Koukla jsem se doleva a potom doprava. Chtěla jsem jeskyni co nejblíže u vody a proto jsem se rozhodla, že k tomu vodopádu dorazím. Vypadala jsem se směrem doprava a konec kaňonu, byl blíže, něž jsem si myslela a tak jsem to pomalu překročila a dostala se na druhou stranu. Šla jsem vedle kaňonu, zase doleva a vrátila se během chvilky na místo odkud ten vodopád šel vidět dobře. Poté jsem se vypadala směrem k němu. Po pár kilometrech, jsem k němu došla a radostně zjistila, že tam za vodopád vede cestička a tak tam určitě bude jeskyně. Doklusala jsem za vodopád a zavrčela jsem. Byly tam zajíci. „Tak to ne hošánkové. Aspoň se ještě nažeru.“ Prohlásila jsem důstojně a po jednom zajíci úspěšně skočila. Zřejmě, byly totiž překvapení, že jsem se tu zničeho nic objevila já. Usmrtila jsem ho a začala žrát. Poté jsem se důstojně postavila a vypnula hruť. „Odteď tato jeskyně, patří smečce Articuno.“ Prohlásila jsem a olízla si pysky od zaječí krve a pokračovala v jídlu.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru