Rowatské smečky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh : Temná smečka Darkrai

Goto down

Příběh : Temná smečka Darkrai Empty Příběh : Temná smečka Darkrai

Příspěvek pro Kuro Thu Jun 22, 2017 10:54 pm


  • Každý vlk se musí zapojit do bojů, i vlčata. Musí mít alespoň základní výcvik.
  • Každý vlk je povinen respektovat vyšší posty. Když projde kolem alfa (kdykoliv), vlk se musí sklonit až k zemi, je-li to omega, nebo jen pokývnout hlavou, je-li to beta. Čím vyšší post, tím nenápadnější gesto.
  • Nemocní, zranění, nebo březí vlčice mohou ležet a nemusí se účastnit bitev. Potravu jim loví příbuzní, nebo partner, případně je použita zásoba na zimu. Nemocní a zranění mohou být vyhnáni, nebo zabiti, jsou-li neschopni vykonávat povinnosti déle.
  • Je přísně zakázáno nerespektovat alfu, nebo neprokázat úctu a nepoklonit se jí. Každý nesplněný zákon může být pro vás osudným. Alfa jediná může váš život ovládat.
  • Boje mezi smečkou mohou být provozovány jen za účelem tréninku, boje za účelem zranění se krutě trestají.
  • Před jméno alfy se musí dát hodnost ('Alfo Tosare', 'Alfo Flame'), případně se mu neříká jménem, ale oslovuje se (Můj pane, vůdče, ...)
  • Alfy mohou vlka degradovat na nižší pozici i bez důvodu.
  • Alfy mají právo zrušit, přidat, nebo změnit zákony. Jakékoliv nerespektování, nebo nevědomost se trestá.
  • Trest je nutné vykonat, nezáleží na tom jakým způsobem, nebylo-li to řečeno.
  • Je přísně zakázáno opouštět území, pokud o tom min. jeden z alf neví.
  • Je zakázáno bavit se s omegami, nanejvýš za lovu (omeg).
  • Bavení se za účelem pobavení vlka (psychické i fyzické týrání...) je povoleno, dokonce i chváleno pouze v případě, že týraný je nižšího postu, než trýznitel.
  • Vyšší posty je třeba respektovat a na slovo poslouchat.



Naposledy upravil Kuro dne Fri Jun 23, 2017 9:59 am, celkově upraveno 1 krát
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Příběh : Temná smečka Darkrai Empty Re: Příběh : Temná smečka Darkrai

Příspěvek pro Kuro Fri Jun 23, 2017 9:51 am

Hranice -> Hledání nového tábora -> Založení tábora
Procházela jsem svým novým územím a působila velmi dominantně. „Pche.“ Odfrkla jsem si a ohlédla jsem se zpět. „Takže, základní tábor založím kde?“ Rozhlížela jsem se. Nakonec se vzdychnutím jsem se začala soustředit na svou magii. Ze zad mi vyrašila křídla, která se podobala netopýřím. Rozběhla jsem se a vyskočila, přičemž jsem začala mávat křídly a byla ve vzduchu. Kroužila jsem nad územím a létala kolem hranic, které mi bratr určil. //Stejně jednou získám celé území.// Spatřila jsem dokonalé místo. Bylo to u nějaké jeskyně a kousek, byla dokonce i voda, takže pro vodu by vlci, nemuseli cestovat příliš daleko. Přistála kousek od jeskyně a unaveně, zrušila magii, přičemž se křídla rozplynula. Vlezla jsem do jeskyně a prohlížela si ji. „Dokonce i prostorná. Jeskyně tak akorát.“ Ušklíbla jsem se a najednou slyšela nějaký mručivý zvuk a tak jsem otočila jenom svým ouškem směrem ke zvuku. Tentokrát zněl blíže a tak jsem se otočila celá. Byl to medvěd a toto, byla zřejmě jeho jeskyně. Jenže jsem se tohoto místa, nechtěla tak snadno vzdát. Začala jsem vrčet na medvěda. Když výhružně zařval, a ohnal se po mě mohutnou tlapou, tak jsem se tomu taktak vyhnula a vyskočila mu na záda a začala mu rvát srst i z kůží na zádech. Medvěd se postavil na zadní a poté začal padat na záda. Nestihla jsem odskočit a proto jsem se objevila na zádech. Znovu jsem vrčela a skočila mu znovu na záda, přičemž jsem mu tentokrát začala rvát ouško. Praskla malá kost a ouško jsem měla v tlamě. Vyplivla jsem ho a pustila se zase do rány na zádech. medvěd řval bolestí. Když mě znovu shodil ze zad, tak poté s takovým kňučivým hlasem  utekl, pryč z jeskyně. „Moje jeskyně a zde vznikne má smečka.“ Zavrčela jsem ještě a poté si začala z pysků olizovat krev. //Medvědí krev, nechutná vůbec zle// Zasmála jsem se a usadila se.
Kuro
Kuro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 06. 17

http://rowatske-smecky-rpg.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru